Notka Informacyjna

Strona internetowa jest prowadzona przez Parafię Rzymskokatolicką św. Rocha w Dąbrówce Górnej i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej.

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii św. Rocha w Dąbrówce Górnej umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

 

OMLET POSTNY Z WARZYWAMI

Składniki:

• 1 opakowanie „warzywa na patelnię”
• 4 łyżki oleju
• 4-5 jajek
• Vegeta
• sól, pieprz

Sposób przyrządzenia:

Warzywa posypać Vegetą i smażyć na oleju do miękkości. Następnie jajka roztrzepać, posolić i dodać pieprzu do smaku. Potem warzywa porcjami nakładać na patelnię i zalać roztrzepanymi jajkami. Piec z jednej i drugiej strony. Gotowy omlet można podawać z ketchupem lub innymi sosami (np. tatarski albo tzatziki).