Notka Informacyjna

Strona internetowa jest prowadzona przez Parafię Rzymskokatolicką św. Rocha w Dąbrówce Górnej i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej.

 

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej Parafii św. Rocha w Dąbrówce Górnej umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.

 

CUKINIA Z MIĘSEM MIELONYM

* ½ kg mięsa mielonego
* 2 średnie cukinie
* 1 cebula
* 1 kostka rosołowa
* 1 przecier pomidorowy
* sól
* pieprz
* 3 łyżki oleju

Sposób przyrządzenia:
Cebulę pokrojoną blanszować na oleju, dodać mięso mielone, sól, pieprz i smażyć. Kostkę rosołową rozpuścić w ciepłej wodzie  i podlewać mięso. Dodać cukinię obraną i pokrojoną w drobną kostkę następnie dusić pod przykryciem.